Поширені запитання

Ні. Літаю тільки кулі надуті спеціальним газом-гелієм (не гелем).


У середньому стандартні латексні кулі без застосування обробки HiFloat тримаються в повітрі 6-12 годин, а з обробкою від кількох днів до кількох тижнів. Конкретний час польоту залежить від багатьох зовнішніх факторів, тому неможливо точно передбачити, як довго кульки літатимуть. Ми робимо все можливе, щоб кульки радували вас якомога довше – надуємо кулі оптимального розміру, використовуємо тільки найякісніші матеріали перевірених виробників з Італії, Бельгії та США, обробляємо кулі HiFloat, даємо складу просохнути перед доставкою та самовивозом, щоб кулі стали стійкішими до впливу зовнішніх факторів, перевозимо кульки в спеціальних пакетах транспортування, щоб знизити ризик їх пошкодження, і т.д. Незважаючи на це, кулі можуть опуститися раніше часу з незалежних від нас причин.


Латексні кульки в силу своїх фізичних властивостей крихкі і дійсно мають властивість лопатися, навіть без видимих, на перший погляд, причин. Це для них нормально, тому не варто засмучуватися, якщо кулька лопнула! Зустріч кульки з шорсткою, нерівною, гарячою, гострою, запиленою поверхнею (стіни в під'їзді, стеля тощо); спілкування з грайливо налаштованим вихованцем, активною дитиною; вплив на нього вітру, високої температури, перепадів температури, і багато інших факторів можуть призвести до того, що куля лусне.


Влітку латексні кулі зазнають неабияких випробувань: висока температура, яскраве сонячне світло, сильний вітер, кондиціонери в приміщеннях – все це згубно діє на повітряні кулі, скорочуючи тривалість їхнього «життя». Під впливом спеки та прямих сонячних променів куля швидко втрачає свій блиск, стає матовою і втрачає свою прозорість, швидше опускається. Усе це є зовнішнім проявом процесу окислення латексу – кисень входить у інтенсивне взаємодію Космосу з молекулами латексу, у результаті латекс руйнується. Еластичність латексу знижується, стінки кулі стоншуються, гелій починає поступово просочуватися крізь стінки кулі, і куля починає опускатися. Цей процес відбувається з кулями завжди, незалежно від пори року, змінюється лише швидкість його протікання. Саме влітку ця проблема особливо актуальна, тому що чим вище температура навколишнього повітря, тим швидше відбувається процес окислення; ультрафіолетове випромінювання активізує кисень і також призводить до швидкого окислення кулі – у спеку та під прямими сонячними променями повітряні кулі можуть прожити лише кілька годин, щоб ми не робили. Ще одним фактором є вітер: він не тільки приносить частинки пилу, які можуть призвести до мікротріщин, а й збільшує кількість кисню, що вступає в реакцію з латексом, тим самим прискорюючи процес окислення. Як із цим бути? Хоча процесу окислення не уникнути, все ж є кілька способів продовжити життя кулькам у сонячну та теплу погоду: Бережіть кулі від прямих сонячних променів. Перевозіть кулі у спеціальних транспортувальних пакетах, щоб знизити вплив ультрафіолетового випромінювання та вберегти кулі від вітру, або замовляйте їх із доставкою! Не розміщуйте кулі під кондиціонером (кондиціонер діє на кулю так само, як і вітер). Віддавайте перевагу кулям типу «пастель», оскільки зовнішні ознаки процесу окислення на них помітні менше, ніж на кульках типу «кристал», «метал» та «перламутр». Віддавайте перевагу фольгованим кулям або Bubbles у дуже спекотну і сонячну погоду, або якщо кульки потрібні на вулиці в сонячний день (але все ж таки будьте обережні – від впливу високої температури гелій може сильно розширитися, що призведе до того, що куля лусне). Намагайтеся не торкатися кулями нагрітих сонцем частин машини під час навантаження, адже кулі можуть луснути від контакту з гарячою поверхнею.


Взимку основною небезпекою, що чатує на кульки, є перепади температури. На холоді гелій усередині куль стискається і зменшується в обсязі, а при попаданні в тепле приміщення приймає колишню форму. Якщо перепад температури був занадто різким (наприклад, кулю занесли з морозу і поставили до обігрівача), стінки кулі можуть не витримати тиску, що змінився, і куля лопне. Якщо винести латексну кулю, оброблену HiFloat, на мороз, вона стиснеться, і в цей момент стане видно HiFloat всередині кулі: куля здається «пом'ятою» і виглядає не найкращим чином. При попаданні в тепле приміщення шар приймає свою колишню форму і ідеальний зовнішній вигляд. Тому, якщо ви плануєте використовувати кулі в зимовий час саме на вулиці (організуєте вітання на свіжому повітрі або використовуєте кулі для вуличного оформлення), попередьте про це при оформленні замовлення – швидше за все, вам краще замовити кулі без обробки HiFloat. Особливо добре процес стиснення і розширення гелію під впливом температури видно на фольгованих кулях: заповнена гелієм фольгована куля при виносі на холодне повітря відразу змінює форму, ніби здувається, тому не найкраще підходить для використання на вулиці в холодну пору року. Але при вході в тепле приміщення «надувається» на очах і швидко набуває колишньої форми! При цьому якщо Ви замовили персоналтний напис на шар - він зіпсуватися і втратить гарний вил. Не розміщуйте кулі поблизу кондиціонерів, обігрівачів або біля входу – в місцях, які часто змінюються, коли на кулі потрапляють потоки нерівномірно нагрітого або охолодженого повітря. При вході з вулиці в тепле приміщення зачекайте кілька хвилин у під'їзді, а не відразу заносите кульки в квартиру, щоб температура всередині куль наблизилася до кімнатної та різке розширення гелію не призвело до розриву кулі.


Можна, але краще так не робити, особливо, якщо ви замовили латексні кулі. Тут є багато тонкощів. Справа в тому, що обробка HiFloat, яка не дозволяє гелію проникати крізь стінки кулі, починає повноцінно діяти лише через 3-5 годин після надування – як тільки HiFloat усередині кульок висохне. У період висихання складу важливо, щоб кульки знаходилися у відкритому приміщенні, бажано за температури 20-23 градуси. Якщо ж HiFloat не повністю висох, а куля при цьому була на тривалий термін залишена в закритому просторі, що не вентилюється (салон автомобіля, транспортувальний пакет), склад може не просохнути і не набуде своїх захисних властивостей – в результаті кулька може опуститися раніше часу. Крім того, залишити кулі на ніч у машині - значить піддати їх впливу неодноразових перепадів температури. Вночі повітря значно охолоджується, а вранці знову - нагрівається, внаслідок цього перепаду температур усередині кулі може утворитися конденсат, який перешкоджатиме утворенню захисного шару HiFloat: він не зможе утримувати гелій усередині кулі, і куля опуститься раніше терміну. Також багаторазові перепади температури призводять до зносу латексу, через що куля може літати значно менший термін.


HiFloat – це захисний засіб, що продовжує час польоту куль із гелієм. Воно є водним розчином особливого нетоксичного пластику, зовні нагадує клей. Він абсолютно безпечний, а при попаданні на шкіру легко змивається водою. Висихаючи всередині латексної кулі, HiFloat утворює захисний шар - плівку, яка допомагає утримувати всередині гелій. Цей захисний шар значно продовжує час, протягом якого зберігається підйомна сила латексних куль – з обробкою HiFloat латексні кулі тримаються у повітрі від кількох днів до кількох тижнів, замість 6-12 годин без обробки. При цьому конкретний час польоту залежить від безлічі зовнішніх факторів, тому неможливо точно передбачити, як довго кульки літатимуть – в особливо сприятливих умовах кулі можуть «триматися» більше місяця, а в несприятливих опуститися того ж дня, незважаючи на обробку! Всі ціни на нашому сайті вже включають обробку HiFloat, за винятком одиничних товарів, в описі яких прямо про це сказано. Якщо вам не потрібна обробка, скажіть про це під час оформлення замовлення! Правда, в цьому випадку ми не зможемо доставити ваше замовлення рано-вранці, т.к. надувати такі кулі необхідно безпосередньо перед використанням. Використання HiFloat має важливу особливість – обробка починає повноцінно діяти тільки після того, як HiFloat усередині куль повністю висихає. На це може знадобитися до 5 годин. Відразу після надування, поки HiFloat не висох, куля є особливо крихкою, значно підвищується ризик того, що куля лусне (наприклад, через вплив сонячного світла, спеки, або в момент приміщення куль в машину). У період висихання HiFloat (перші кілька годин після надува) важливо, щоб кульки знаходилися у відкритому приміщенні при температурі 20-25 градусів, інакше склад може не придбати всіх своїх захисних властивостей. Саме тому ми надуємо кулі заздалегідь і перед доставкою даємо їм просохнути в ідеальних умовах, щоб захисний шар почав діяти. При доставці ми поміщаємо кулі в спеціальні перфоровані пакети для транспортування, в яких кульки можуть «дихати», але все ж не рекомендуємо тримати в них повітряні кулі більше 3 годин. Замовляйте кулі наскільки можна заздалегідь - за кілька годин або навіть за день до доставки або самовивезення! Так ми зможемо заздалегідь підготувати кульки, склад HiFloat встигне просохнути і ризик пошкодження куль буде


Більшість кульок ми можемо підготувати в поточному режимі – буквально протягом кількох годин до моменту доставки/самовивозу. Але все ж таки ми рекомендуємо замовляти кулі за кілька годин або навіть за день до доставки або самовивезення: так ми зможемо заздалегідь підготувати кульки, склад HiFloat встигне просохнути (у перші години після обробки і надування кульки особливо крихкі), ми зможемо виявити заводський шлюб, якщо він мав місце, а вам не доведеться чекати, якщо ви самі захочете забрати кульки. Крім того, в силу технології виготовлення, кулі з написами, а також кулі дизайнерських відтінків необхідно замовляти не менше ніж за 3 дні до дати доставки/самовивозу.


icon_callback Зателефонувати icon_email Написати на пошту icon_viber Написати у Viber